Open Procurement Albania

"Filma imazherie,material dhe solucione per imazherine "per nevoja te SRV

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorė
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorė
Objekti i Tenderit "Filma imazherie,material dhe solucione per imazherine "per nevoja te SRV.
Oferta fituese eshte 38 600 leke pa TVSH.
Nr. Reference REF-01797-12-26-2018
Vlera / Fondi Limit 3 164 460,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-12-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-01-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 07-01-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Saer Medical SHPK
Albaphoto SHPK
Royal Berat SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SAER MEDICAL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 08-02-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 24 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka marrė pėrgjigje nė datė 30.01.2019.

  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm: 1.Royal Berat :
  • Nuk ka paraqitur asnje dokument tė kėrkuar.
  • Ka paraqitur ofertė ekonomike mbi vlerėn e fondit limit.
  2.Albaphoto SHPK :
  • Pėr shkak tė mospėrshtatshmėrisė sė fimave tė paraqitur nga ana e OE me printerin e scanerit CT i cili operon nė Spitalin Rajonal Vlorė.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Spitali Rajonal Vlorė REF-01797-12-26-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.