Open Procurement Albania

Loti 4 Caffeine sodium benzoate

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė
Objekti i Tenderit Loti 4 Caffeine sodium benzoate
Nr. Reference REF-06137-02-03-2019
Vlera / Fondi Limit 4 860,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallur Prokurimi
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-02-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 15-02-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
  • Oferta fituese Lekė pa TVSH
    Data e shpalljes sė fituesit
    Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
    Data e lidhjes sė kontratės
    Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
    Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
    Ankesa
    Arsyeja e Anulimit
    Shėnime
    Transaksione Thesari
  • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė REF-06137-02-03-2019
    Njoftimi i Tenderit
    Dokumentat Standarde tė Tenderit
    Shpallja e Fituesit
    Lidhja e Kontratės

    Lot 5 Caffeine + sodium benzoate

    Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė
    Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė
    Objekti i Tenderit Lot 5 Caffeine + sodium benzoate
    Nr. Reference REF-02344-12-27-2018
    Vlera / Fondi Limit 4 860,00
    Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
    Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
    Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
    Data e Njoftimit tė Tenderit 28-12-2018
    Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-01-2019
    Data e mbajtjes sė tenderit 10-01-2019
    Nr. i Operatorėve Konkurues
    Operatorė Konkurues
    Operator Ekonomik Kontraktues
  • Oferta fituese Lekė pa TVSH
    Data e shpalljes sė fituesit
    Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
    Data e lidhjes sė kontratės
    Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
    Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
    Ankesa
    Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afateve kohore.
    Shėnime
    Transaksione Thesari
  • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė REF-02344-12-27-2018
    Njoftimi i Tenderit
    Specifikim Teknik
    Shpallja e Fituesit
    Lidhja e Kontratės
    Anulimi i Tenderit Nr.06 - Dt.11-02-2019


    Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


    Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

    Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.