Open Procurement Albania

Blerje Ushqime

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje Ushqime
Nr. Reference REF-02534-12-28-2018
Vlera / Fondi Limit 4 689 485,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-12-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-01-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 10-01-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues 4 S SHPK
NELSA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 4 S
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 597 785,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-01-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 5 517 342,00
  Data e lidhjes sė kontratės 07-02-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė REF-02534-12-28-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.07 - Dt.18-02-2019


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.