Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: "Medikamente dhe materiale mjekimi pėr Shėrbimin Dentar"

Autoritet Prokurues Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė
Institucion Kontraktues Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: "Medikamente dhe materiale mjekimi pėr Shėrbimin Dentar"
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 83 333,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 24-02-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues EURODENTA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J61826144H
 • EURODENTA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 83 333,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 100 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 24-02-2016
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.9 - Dt.07-03-2016