Open Procurement Albania

Riparim automjete per vitin 2019

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr
Objekti i Tenderit Riparim automjete per vitin 2019
Nr. Reference REF-03188-01-07-2019
Vlera / Fondi Limit 1 200 600,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-01-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 18-01-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues FLADY PETROLEUM SHPK
KADIU
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FLADY PETROLEUM
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 178 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-02-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 414 200,00
  Data e lidhjes sė kontratės 08-02-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. KADIU :
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  • Subjekti nuk ka paraqitur dokument pronesie ose qeraje per ushtrimin e aktivitetit brena juridiksjonit te bashkise Gjirokaster,e kerkuar kjo ne kriteret e vecanta te kualifikimit dhe kapacitetit teknik.

  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.07 - Dt.18-02-2019


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.