Open Procurement Albania

Riparim mirembajtje e ashensoreve te QSUT

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Riparim mirembajtje e ashensoreve te QSUT.

Fondi limit i Marrėveshjes Kuadėr (nė total): 1 054 695 (nje milion e pesedhjete e kater mije e gjashtėqind e nėntėdhjete e pese) leke ku fondi limit nėnkupton totalin e ēmimeve tė pėrllogaritura pėr njėsi pėr ēdo artikull referuar pikės 7.3 tė Udhėzimit nr.6 datė 16.01.2018 tė Agjencisė sė Prokurimit Publik “Pėr pėrdorimin e Marrėveshjes Kuadėr dhe zhvillimin e saj me mjete elektronike” i ndryshuar.
Vlera e pritshme e kontratave qė mund tė lidhen gjatė Marrėveshjes Kuadėr: 6 958 550 (gjashte milion e nenteqind e pesedhjete e tete mije e peseqind e pesedhjete) lekė pa TVSH dhe 8 350 260 (tete milion e treqind e pesedhjete mijė e dyqind e gjashtedhjete) lekė me TVSH.
Nr. Reference REF-04279-01-18-2019
Vlera / Fondi Limit 6 958 550,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 01-02-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 01-02-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues CLIMACASA & AL-TEK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • CLIMACASA - AL-TEK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6 300 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 28-02-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.10 - Dt.11-02-2019
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.