Open Procurement Albania

Kaldaja me qira

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Objekti i Tenderit Lot 1: Kaldaja me qira.
Nr. Reference REF-05443-01-29-2019
Vlera / Fondi Limit 3 220 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 30-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-02-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 11-02-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Sulollari-Klima SHPK
Paera SHPK
Albiene SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALBIENE SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 100 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 28-02-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa por me shkrese te protokolluar O.E Sulollari – Klima sh.p.k, ka terhequr ankesen e paraqitur prane AK.
  Jane s’kualifikuar ofertuesit e meposhtem:

  1. Operatori Ekonomik – Sulollari-Klima sh.p.k. :
  • Operatori Ekonomik nuk ka paraqitur kontrata shėrbimi tė sė njėjtės natyrė tė realizuara gjatė tre viteve tė fundit tė aktivitetit tė operatorit ekonomik.

  2. Paera sh.p.k. :
  • Operatori Ekonomik nuk ka paraqitur kontrata shėrbimi tė sė njėjtės natyrė tė realizuara gjatė tre viteve tė fundit tė aktivitetit tė operatorit ekonomik.
  • Nuk ka deklaruar se ka gjendje Kaldajat me Biomas pellet.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.09 - Dt.04-03-2019
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.