Open Procurement Albania

Servis automjeteve te QSU "Nene Tereza" Tirane

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Servis automjeteve te QSU "Nene Tereza" Tirane
Nr. Reference REF-05936-01-31-2019
Vlera / Fondi Limit 2 292 950,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-02-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 12-02-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues Kadiu
Servis – Auto 2000
Power Industries
Alstezo
First
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KADIU SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 164 650,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-03-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatori ekonomik i mėposhėm:

  1. Operatori Ekonomik “First” Shpk:
  Nuk ka paraqitur ofertė
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" REF-05936-01-31-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.