Open Procurement Albania

Loti 6 - Blerje perime.

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė
Objekti i Tenderit Blerje artikuj ushqimore per nevojat e Drejtorise se Sherbimit Spitalor Kruje“ „Dr.Stefan Gjoni“ Krujė.
Loti 6 - Blerje perime.
Nr. Reference REF-07599-02-12-2019
Vlera / Fondi Limit 286 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-02-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 25-02-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues MC Catering
Nelsa
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NELSA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 233 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 11-03-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:

  1. Operatori ekonomik “MC Catering “ sh.p.k:
  Nuk eshte ngarkuar formulari i ofertes sakte por i nje loti tjeter .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė REF-07599-02-12-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.