Open Procurement Albania

Furnizim- Vendosje dy kaldaja dhe aksesoret e tyre ne S.U Shefqet Ndroqi, Tirane.

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Objekti i Tenderit Furnizim- Vendosje dy kaldaja dhe aksesoret e tyre ne S.U Shefqet Ndroqi, Tirane.
Nr. Reference REF-09485-02-19-2019
Vlera / Fondi Limit 7 999 583,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 04-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Ludri
Laureta Plepi
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Ludri SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7 110 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 2 javė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. “Laureta Plepi”:
  Nuk ka paraqitur dokumentacionin e kėrkuar pėr kėtė proēedurė prokurimi.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.