Open Procurement Albania

Kite & Reagent dhe materiale per laboratotrin Drejtoria e Sherbimit Spitalor Pogradec .

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec
Objekti i Tenderit Kite & Reagent dhe materiale per laboratotrin Drejtoria e Sherbimit Spitalor Pogradec .
Nr. Reference REF-10370-02-25-2019
Vlera / Fondi Limit 1 540 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 08-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Krijon
BIOCHEM NRP
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KRIJON SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 460 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 26-03-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. BIOCHEM NRP SHPK:
  - Nuk permbush Dokumentat Standarte te Tenderit :
  “Kriteret e Vecanta te Kualifikimit “ pika 2.3 ”Kapaciteti teknik pika 1 b.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec REF-10370-02-25-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.