Open Procurement Albania

Loti I. Blerje detergjent, dizifektant dhe aromatizues

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti I. Blerje detergjent, dizifektant dhe aromatizues
Nr. Reference REF-12834-03-07-2019
Vlera / Fondi Limit 103 263 609,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 01-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 01-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 10 (dhjetė) ditė nga lidhja e kontratės/kontratave deri nė plotėsimin e nevojave tė autoritetit kontraktor, nė bazė tė marrėveshjes kuadėr.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime Autoriteti kontraktor/Autoritetet kontraktore tė cilat do tė lidhin marrėveshjen kuadėr: Organi Qendror Blerės, Agjencia e Blerjeve tė Pėrqendruara nė emėr dhe pėr llogari tė autoriteteve kontraktore si mė poshtė:

  Pėr Lotin II. “Blerje materialesh tė ndryshme pėr pastrim”, me afat tė marrėveshjes kuadėr 2 (dy) vite:

  1. Drejtoria e Spitalit Psikiatrik “Ali Mihali” Vlorė
  2. Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier
  3. Spitali Universitar Obsterik Gjinekologjike “ Koco Glozheni”
  4. Komanda Mbėshtetese
  5. Spitali Universitar Obtetrik Gjinekologjik “Mbretėresha Geraldinė”
  6. QSUT
  7. Spitali psikiatrik “Sadik Dinci” Elbasan
  8. Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi”
  9. Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr
  10. Drejtoris e Spitalit Rajonal Berat
  11. Spitali Rajonal Korcė
  12. Qėndra Spitalore Xh.Kongoli
  13. Ministria e Mbrojtjes
  14. DPPSH
  15. Spitali Rajonal Vlorė
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-12834-03-07-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  modifikime
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.