Open Procurement Albania

Sherbime me roje private te Spitalit Kolonje,me 1 vend roje 24 ore , me 5 roje me tre turne. – Marveshje kuader – me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara- me afat 12 mujor.

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė
Objekti i Tenderit Sherbime me roje private te Spitalit Kolonje,me 1 vend roje 24 ore , me 5 roje me tre turne. – Marveshje kuader – me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara- me afat 12 mujor.
Nr. Reference REF-21596-05-13-2019
Vlera / Fondi Limit 3 302 164,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 14-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-05-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 24-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Nazeri 2000 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 160 180,81
  Data e shpalljes sė fituesit 18-06-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.