Open Procurement Albania

Shėrbim tė sigurimit dhe ruajtjes

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat
Objekti i Tenderit Shėrbim tė sigurimit dhe ruajtjes
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 3 116 670,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-03-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-03-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 21-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues Global security SHPK - SNAJPER SECURITY SHPK - RES-03 SECURITY SHPK - EUROGJICI SECURITY SHPK - INTERNATIONAL SECURITY SHPK - NAZERI 2000 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Global security SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 054 045,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-08-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 799 146,00
  Data e lidhjes sė kontratės 19-08-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 01-04-2016 deri nė 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa: operatori ekonomik "RES-03" SHPK date 15-03-2016 - ka marrė pėrgjigje nė datė 17-03-2016; operatori ekonomik "SIGURIA" SHPK 15-03-2016 - ka marrė pėrgjigje nė datė 17-03-2016 dhe nga KPP ne date 25-04-2016; operatori ekonomik "EUROGJICI" SHPK 10-05-2016 - ka marrė pėrgjigje nė datė 17-05-2016; operatori ekonomik "NAZERI 2000" SHPK 10-05-2016 dhe nga KPP ne date 07-06-2016 - ka marrė pėrgjigje nė datė 17-05-2016; operatori ekonomik "SNAJPERI" SHPK 11-05-2016 - ka marrė pėrgjigje nė datė 17-05-2016 dhe nga KPP ne date 31-05-2016
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.10 - Dt.15-03-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.33 - Dt.22-08-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.34 - Dt.29-08-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.