Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1)

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrės
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1), pėr Spitalin Rajonal Durrės- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF: 63/10-02-2016
Vlera / Fondi Limit 10 231 900,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues MONTAL SHPK & BIOMETRIC ALBANIA SHPK
OES DISTRIMED SHPK
FEDOS SHPK
AL MEDICAL SHPK
BYLIS PHARMA SHPK
GENIUS SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 10 076 660,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 12 091 992,00
  Data e lidhjes sė kontratės 31-03-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. O.E.S Distrimed SHPK
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  2. Genius SHPK
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  3. Fedos SHPK
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  4. Bylis Farma SHPK
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  5. Almedical SHPK
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.12 - Dt.29-03-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.15 - Dt.18-04-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.