Open Procurement Albania

Shėrbim mirėmbajtje ndėrtimore

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė
Objekti i Tenderit Shėrbim mirėmbajtje ndėrtimore- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 2 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 30-05-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-06-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 13-06-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues NEZA SHPK - KALIA SHPK - KUPA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NEZA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 998 450,00
  Data e shpalljes sė fituesit 15-06-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 398 140,00
  Data e lidhjes sė kontratės 27-06-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.21 - Dt.30-05-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.25 - Dt.27-06-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.26 - Dt.04-07-2016

  Mirėmbajtje ndėrtimore

  Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė
  Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė
  Objekti i Tenderit Mirėmbajtje ndėrtimore- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 2 000 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 18-04-2016
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-05-2016
  Data e mbajtjes sė tenderit 03-05-2016
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr shkak se asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nėdokumentet e tenderit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.15 - Dt.18-04-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.20 - Dt.23-05-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.