Open Procurement Albania

Projekt preventiv zbatimi pėr rikonstruksion te disa ambjenteve/shėrbimeve tė Spitalit Bulqizė

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė
Objekti i Tenderit Projekt preventiv zbatimi pėr rikonstruksion te disa ambjenteve/shėrbimeve tė Spitalit Bulqizė
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-05-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-05-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 13-05-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues ERALD-G SHPK - ARKONSTUDIO SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERALD-G SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 995 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-06-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 194 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 01-08-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 15 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.18 - Dt.09-05-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.28 - Dt.18-07-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.43 - Dt.31-10-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.