Open Procurement Albania

Blerje e shėrbimit tė siguracionit pėr specializantėt e Universitetit tė Mjekėsisė, Tiranė

Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje e shėrbimit tė siguracionit pėr specializantėt e Universitetit tė Mjekėsisė, Tiranė- Loti 1 - Sigurimi i jetės dhe i shėndetit tė studentit specializant gjatė ushtrimit tė detyrės
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 4 198 250,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 26-01-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Sicred SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K42201801Q
 • Sicred SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 120 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4 944 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 26-01-2016
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.5 - Dt.08-02-2016