Open Procurement Albania

Blerje ushqime- Loti 2 Blerje produkte mishi dhe bulmetra

Autoritet Prokurues Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr
Institucion Kontraktues Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr
Objekti i Tenderit Blerje ushqime- Loti 2 Blerje produkte mishi dhe bulmetra
Nr. Reference REF-40463-06-02-2016
Vlera / Fondi Limit 3 398 530,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-06-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-06-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 30-06-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues DENIS SH SHPK - NELSA SHPK - NIKA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NIKA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 821 824,00
  Data e shpalljes sė fituesit 20-09-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 386 189,00
  Data e lidhjes sė kontratės 06-10-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa mė datė 20-07-2016 dhe ka marrė pėrgjigje nė datė 22-07-2016
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.22 - Dt.06-06-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.39 - Dt.10-03-2016
  Lidhja e Kontratės Formulari I lidhjes se kontrates


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.