Open Procurement Albania

Blerje barna B5- Loti 1 - Cefazoline Sodium dhe Loti 21 - Diclofenac sodium, 75 mg/3ml, ampule

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė
Objekti i Tenderit Blerje barna anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antituberkulare, antineoplastike dhe immunomodulatore, dermatologjike, gjaku dhe organet formuese tė gjakut, psikiatria, sistemi kardiovaskular dhe sistemi muskolo-skeletik (B5)- Loti 1 - Cefazoline Sodium dhe Loti 21 - Diclofenac sodium, 75 mg/3ml, ampule
Nr. Reference REF: 60/10-02-2016
Vlera / Fondi Limit 183 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 22-02-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-03-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 11-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Incomed SHPK - TRIMED SHPK - OMEGA PHARMA GROUP
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 183 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 28-03-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 219 600,00
  Data e lidhjes sė kontratės 18-07-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.7 - Dt.22-02-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.15 - Dt.18-04-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.29 - Dt.25-07-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.