Open Procurement Albania

Blerje barna B6- Loti 3 - Dexamethasone sodium phosphate, 4 mg/1 ml, ampule

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin
Objekti i Tenderit Blerje barna hormonale sistemike, hormonet seksuale, metabolizmi dhe trakti tretės, lėndė kontrasti pėr CT dhe MRI pėr nevoja spitalore - B6- Loti 3 - Dexamethasone sodium phosphate, 4 mg/1 ml, ampule
Nr. Reference REF: 61/10-02-2016
Vlera / Fondi Limit 1 128,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 22-02-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-03-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 15-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K51612031J
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 128,00
  Data e shpalljes sė fituesit 31-04-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 353,60
  Data e lidhjes sė kontratės 03-06-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.7 - Dt.22-02-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.15 - Dt.18-04-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.29 - Dt.25-07-2016