Open Procurement Albania

Marrėveshje nė nivel shėrbimi(MNSH/Support) pėr sistemet informatike

Autoritet Prokurues Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor
Institucion Kontraktues Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor
Objekti i Tenderit Marrėveshje nė nivel shėrbimi(MNSH/Support) pėr sistemet informatike tė Fondit tė Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 34 880 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-08-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-08-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 24-08-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues SOFT & SOLUTION SHPK
INTRACOM TELECOM ALBANIA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SOFT & SOLUTION SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 33 200 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 13-09-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 39 840 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 23-09-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 24 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Intracom Telecom ALBANIA
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.30 - Dt.01-08-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.37 - Dt.19-09-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.39 - Dt.03-10-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.