Open Procurement Albania

Plan-rilevimi, plan-vendosje dhe planimetritė pėr Spitalin Rajonal Shkodėr

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Shkodėr
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Shkodėr
Objekti i Tenderit Plan-rilevimi, plan-vendosje dhe planimetritė pėr Spitalin Rajonal Shkodėr
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 627 000,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-08-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-09-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 02-09-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues LORENCO & CO SHPK - LAND CO SHPK & XHAST SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LORENCO & CO SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 389 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 08-09-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 666 800,00
  Data e lidhjes sė kontratės 26-09-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 20 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.34 - Dt.29-08-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.38 - Dt.26-09-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.39 - Dt.03-10-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.