Open Procurement Albania

Plane rilevimi pėr tė gjithė teritorin e Spitalit Rajonal Dibėr (pėrfshire tė gjitha godinat)

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr
Objekti i Tenderit Plane rilevimi pėr tė gjithė teritorin e Spitalit Rajonal Dibėr (pėrfshire tė gjitha godinat) - financuar nga Buxheti i shtetit
Nr. Reference REF-51514-09-29-2016
Vlera / Fondi Limit 1 333 330,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-09-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-10-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 10-10-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues LORENCO & CO SHPK - ERALD G SHPK - TRANSPORT HIGHWAY CONSULTING SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERALD-G SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 315 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-10-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 578 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 31-10-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Nr.43 - Dt.31-10-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.44 - Dt.07-11-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.