Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme, MM1

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Durrės
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrės
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme, MM1- Burimi i financimit - Fondet e FSDKSH
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 6 090 590,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-02-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-02-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 22-02-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues Bylis Farma SHPK
Montal SHPK
Fedos SHPK
Fatos Lashi
Oes DISTRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5 799 537,00
  Data e shpalljes sė fituesit 29-02-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 6 959 444,40
  Data e lidhjes sė kontratės 10-03-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 15-04-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Bylis Pharma SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  . 2. Fedos SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  3. Oes Distrimed SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  4. Fatos Lashi
  Kishte mungesė nė dokumentacionin e kėrkuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.6 - Dt.15-02-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.10 - Dt.15-03-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.11 - Dt.21-03-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.