Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, nė ambientet e QKUM-sė - financuar nga Buxheti i Shtetit viti 2017

Autoritet Prokurues Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės
Institucion Kontraktues Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, nė ambientet e QKUM-sė - financuar nga Buxheti i Shtetit viti 2017
Nr. Reference REF-67103-02-08-2017
Vlera / Fondi Limit 7 083 333,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-02-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 20-02-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues RO. GAT SECURITY
LEKSI SECURITY
S.S.X SHPK
Arbana SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • RO. GAT SECURITY
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7 000 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 8 muaj (deri ne 31-12-2017)
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Leksi Security SHPK
  Nuk permbush kriteret e vecanta per kualifikim sipas DST.
  a) I mungojne dy certifikatat ISO 14001,9001 si dhe Certifikata e Instalimit te Filmit te Sigurise se xhamit.
  2. S.S.X SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  3. ArbanaSHA
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.9 - Dt.06-03-2017
  Lidhja e Kontratės

  Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė fizike me roje private nė ambjentet e Q-K-U-M-sė

  Autoritet Prokurues Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės
  Institucion Kontraktues Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės
  Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė fizike me roje private nė ambjentet e Q-K-U-M-sė - financuar nga Buxheti i shtetit
  Nr. Reference REF-65306-01-17-2017
  Vlera / Fondi Limit 7 083 333,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 18-01-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-02-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 06-02-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullimi i procedurės bėhet nė mbėshtetje tė ligjit nr.9643 dt.20.11.2006 ‘Pėr prokurimin publik” i ndryshuar, neni 24 pika 1 ē , VKM nr.914 dt.29.12.2014 “Pėr miratimin e rregullave te prokurimit publik” e ndryshuar, neni 73; pasi asnje prej operatoreve ekonomik pjesemarres nuk plotesojne kriteret e vendosura nga AK ne DST
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.6 - Dt.13-02-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.