Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes dhe i sigurisė me roje private tė ambjenteve tė Spitalit Kavajė

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes dhe i sigurisė me roje private tė ambjenteve tė Spitalit Kavajė - financuar nga Buxheti i shtetit
Nr. Reference REF-66100-01-30-2017
Vlera / Fondi Limit 2 470 500,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 30-01-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-02-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 10-02-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 20
Operatorė Konkurues Safe security - ALES security - FIRDEUS - AULONA POL 1 - Bahiti-G - ARBANA SHA - BALLAZHI SECURITY - Eurogjici security - DEA security - G E S Security - GLOBAL Security - LEKSI Security - N.S.S Security - NAZERI 2000 - Res 03 - S.S.X SECURITY - Snajper Security - TONI Security - Trezhnjeva Security - VRANA Security
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FIRDEUS SECURITY SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 235 148,00
  Data e shpalljes sė fituesit 31-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 145 741,00
  Data e lidhjes sė kontratės 28-04-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 01-03-2017 deri me 01-01-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1."Safe security " K41424040P
  2."Arbana " SH.A K21310002U
  3."Ales Security" K721117028D
  4."G E S Security" L01614030H
  5."Snajper Security" K72217701L
  7."Trezhnjeva Security" K19303605O
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Pėr mangėsi nė dokumentacionin e tenderit
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.19 - Dt.15-05-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.