Open Procurement Albania

Shėrbim GPS dhe monitorim pėr Autoambulancat nė Spitale dhe Urgjencėn Mjekėsore Tiranė

Autoritet Prokurues Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės
Institucion Kontraktues Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės
Objekti i Tenderit Shėrbim GPS dhe monitorim pėr Autoambulancat nė Spitale dhe Urgjencėn Mjekėsore Tiranė - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-67105-02-08-2017
Vlera / Fondi Limit 12 112 821,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 03-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues ELEKTROSEK
ATOM
C.C.S
S.S.X
Ro.GAT
PC STORE
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ELEKTROSEK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 11 999 977,92
  Data e shpalljes sė fituesit 28-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 14 399 973,50
  Data e lidhjes sė kontratės 13-04-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm, per arsye :
  1. ATOM SHPK
  Plotesim jo i Plote i dokumentacionit te kerkuar ne DST.
  2.C.C.S SHPK
  Plotesim jo i Plote i dokumentacionit te kerkuar ne DST.
  3. PC STORE SHPK
  Plotesim jo i Plote i dokumentacionit te kerkuar ne DST.
  4. Ro.GAT
  Plotesim jo i Plote i dokumentacionit te kerkuar ne DST.
  5. S.S.X
  Plotesim jo i Plote i dokumentacionit te kerkuar ne DST .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.12 - Dt.27-03-2017
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Shėrbim GPS dhe monitorim pėr Autoambulancat nė Spitale dhe Urgjencėn Mjekėsore Tiranė

  Autoritet Prokurues Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės
  Institucion Kontraktues Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės
  Objekti i Tenderit Shėrbim GPS dhe monitorim pėr Autoambulancat nė Spitale dhe Urgjencėn Mjekėsore Tiranė - financuar nga Buxheti i Shtetit
  Nr. Reference REF-67105-02-08-2017
  Vlera / Fondi Limit 12 112 821,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 19-01-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-02-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 03-02-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.