Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: "B6- blerje barna metabolizmi dhe trakti tretės, sistemi kardiovaskular, muskulo skeletik, barna hormonale sistemike, hormone seksuale, sistemi nervor, sistemi respirator, gjaku dhe organet formuese tė gjakut"

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: "B6- blerje barna metabolizmi dhe trakti tretės, sistemi kardiovaskular, muskulo skeletik, barna hormonale sistemike, hormone seksuale, sistemi nervor, sistemi respirator, gjaku dhe organet formuese tė gjakut", pėr nevojat spitalore, ndarė nė gjithsej 31 lote
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 8 870,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 18-01-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K51612031J
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 8 870,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 10 644,00
  Data e lidhjes sė kontratės 18-01-2016
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.6 - Dt.15-02-2016