Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekėsore pėr hemodializėn nė QSUT, e ndarė nė lote. Loti 4 - Filtra, Linja, Age Hemodialize

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekėsore pėr hemodializėn nė QSUT, e ndarė nė lote. Loti 4 - Filtra, Linja, Age Hemodialize - financuar nga Buxheti Shtetit pėr vitin 2017
Nr. Reference REF-70746-03-06-2017
Vlera / Fondi Limit 18 732 500,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 07-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 30-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues MONTAL SHPK & BIOMETRIC ALBANIA SHPK
BYLIS PHARMA
FEDOS
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 18 688 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 05-04-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 22 426 200,00
  Data e lidhjes sė kontratės 24-04-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 25-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar:
  1. Shoqėria BYLIS PHARMA
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  2. Shoqėria FEDOS SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.17 - Dt.02-05-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.