Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes me roje private i objekteve tė Spitalit Tepelenė dhe Spitalit Memaliaj, pėr vitin 2017

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tepelenė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tepelenė
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes me roje private i objekteve tė Spitalit Tepelenė dhe Spitalit Memaliaj, pėr vitin 2017 - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-71547-03-10-2017
Vlera / Fondi Limit 1 335 209,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 23-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues ANAKONDA SECURITY SHPK - NAZERI 2000
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ANAKONDA SECURITY SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 187 178,00
  Data e shpalljes sė fituesit 29-06-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa dhe ka marrė pėrgjigje nė datė 06.04.2017. Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1.Anakonda shpk per arsye se:
  Vėrtetimi nga Drejtoria e Policisė sė Qarkut Gjirokaster ku jepet informacion mbi gjendjen e shoqerisė eshte jashte afatit te percaktuar nga AK.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Nr.26 - Dt.03-07-2017
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.