Open Procurement Albania

Shtesë kontrate: "Blerje medikamentesh"

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Mat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Mat
Objekti i Tenderit Shtesë kontrate: "Blerje medikamentesh"
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 124 920,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 03-02-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues Global security SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
  • Global security SHPK
  • Oferta fituese Leke pa TVSH 124 920,00
    Data e shpalljes se fituesit
    Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 149 904,00
    Data e lidhjes se kontrates 03-02-2016
    Kohezgjatja e kontrates
    Shtese kontrate (Leke me TVSH
    Ankesa
    Arsyeja e Anulimit
    Shenime
    Transaksione Thesari
  • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Global security SHPK viti 2012-2013
    Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Global security SHPK viti 2014
    Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Global security SHPK viti 2015-2018
    Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Global security SHPK viti 2019-2020
  • Buletini i Prokurimeve Publike
    Njoftimi i Tenderit
    Shpallja e Fituesit
    Lidhja e Kontrates Nr.6 - Dt.15-02-2016


    Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


    Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

    Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.