Open Procurement Albania

Blerje pajisje laboratorike

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė
Objekti i Tenderit Blerje pajisje laboratorike - financuar nga Tė ardhurat dytėsore
Nr. Reference REF-74475-03-28-2017
Vlera / Fondi Limit 2 269 999,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-04-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 07-04-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues Genius SHPK - ATOMMED.AL - FEDOS SHPK - BYLIS PHARMA SHPK - KRIJON SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Genius SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 254 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 10-04-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 704 800,00
  Data e lidhjes sė kontratės 21-04-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  Operatori ekonomik "UNIVERS" me nipt L01703501S adresa Durres, ka paraqitur vlerėn 3 474 800 leke pa tvsh. S'kualifikohet pėr mungesė dokumentacioni
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.17 - Dt.02-05-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.17 - Dt.02-05-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.