Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: Shtesė prej 20% nė kontratėn "Shėrbimi i sistemit tė alarmit pėr njė godinė"

Autoritet Prokurues Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė
Institucion Kontraktues Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: Shtesė prej 20% nė kontratėn "Shėrbimi i sistemit tė alarmit pėr njė godinė"
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 11 780,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 04-01-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues ALBEN 2 SECURITY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Alben 2 Security SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 11 780,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 14 136,00
  Data e lidhjes sė kontratės 04-01-2016
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.3 - Dt.25-01-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.