Open Procurement Albania

Blerje filmash pėr Spitalin Rajonal Lezhė. Loti 1 - Blerje filmash dhe solucionesh

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė
Objekti i Tenderit Blerje filmash pėr Spitalin Rajonal Lezhė - financuar nga FONDI. Loti 1 - Blerje filmash dhe solucionesh
Nr. Reference REF-04933-04-11-2017
Vlera / Fondi Limit 606 650,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 12-04-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-04-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 26-04-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues ALBAPHOTO SHPK - SAER MEDICAL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALBAPHOTO SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 484 600,00
  Data e shpalljes sė fituesit 05-05-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 581 520,00
  Data e lidhjes sė kontratės 09-05-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  modifikime
  Shpallja e Fituesit Nr. 19 - Dt.15-05-2017
  Lidhja e Kontratės Nr. 19 - Dt.15-05-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.