Open Procurement Albania

Blerje Ushqimesh - financuar nga Buxheti i Shtetit

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Objekti i Tenderit Blerje Ushqimesh - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-03751-04-07-2017
Vlera / Fondi Limit 3 300 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-04-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-04-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 18-04-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues MB KURTI SHPK- KADRA - START CO - DOGEL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J64103483H
 • Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk)
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 750 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 06-06-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 300 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 04-07-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  1-Start Co per arsye se nuk ka plotesuar kriteret e kualifikimit
  2- Dogel Bazuar ne vendimin e KPP-se nr 385 date 05.06.2017.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.27 - Dt.10-07-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.28 - Dt.17-07-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.