Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: Blerje Medikamente pėr nevojat Spitalore, Spitali Korēė e ndarė nė lote (B 16-1 bar / 1 lot); Loti 2 - Amiodaron, Loti 3 - Insuline humane neutrale

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: Blerje Medikamente pėr nevojat Spitalore, Spitali Korēė e ndarė nė lote (B 16-1 bar / 1 lot); Loti 2 - Amiodaron, Loti 3 - Insuline humane neutrale . Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare/loti ishte 57,167.5 (me TVSH), lidhur me 11.05.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 11 434,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 17-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues FUFARMA SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FUFARMA SHA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 11 433,50
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 13 720,20
  Data e lidhjes sė kontratės 17-01-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.4 - Dt.30-01-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.