Open Procurement Albania

Blerje tubo PE

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Fshat Elbasan
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje tubo PE pėr kerkesat e Ujėsjėllės Fshat Elbasan sh.a.
Nr. Reference REF-12166-05-10-2017
Vlera / Fondi Limit 1 691 800,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 23-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 8
Operatorė Konkurues COMFORT SHPK - EGLAND SHPK - ERALD SHPK - EURO ALB SHPK - JORDIL SHPK - MEGA PLAST 2L SHPK - MALIQ HAKA SHPK - S&I SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • COMFORT
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 288 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1545600
  Data e lidhjes sė kontratės 15-06-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.23 - DT.12-06-2017
  Lidhja e Kontratės NR.24 - DT.19-06-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data