Open Procurement Albania

Shtesė Kontrate : Blerje Karburant dhe Benzine per nevojat e SHA Ujėsjellės Kanalizime Berat-Kuēovė

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Berat-Kuēovė
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Berat
Objekti i Tenderit Shtesė Kontrate : Blerje Karburant dhe Benzine per nevojat e SHA Ujėsjellės Kanalizime Berat-Kuēovė. (Data e lidhjes se Kontrates fillestare 23.05.2016; Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare: 2132321 leke me TVSH)
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 355 437,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues GAZYKA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GAZYKA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 355386.666666667
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 426464
  Data e lidhjes sė kontratės 19-01-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės NR.18 - DT.08-05-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data