Open Procurement Albania

Furnizim me Karburant Gazoil ( 10 ppm ULSD )

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Gjirokastėr
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastėr
Objekti i Tenderit Furnizim me Karburant Gazoil ( 10 ppm ULSD )
Nr. Reference REF-13743-05-18-2017
Vlera / Fondi Limit 1 981 200,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 29-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues EROIL SHA
FLADY PETROLEUM SHPK
KASTRATI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FLADY PETROLEUM
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH Marzhi I Fitimit 6.8 %
  Data e shpalljes sė fituesit 13-06-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2377440
  Data e lidhjes sė kontratės 15-06-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm: 1. ’’EROIL’ SH.A, ne Formularin e Ofertes ne rubriken Pershkrimi mallrave ne tabele eshte shprehur “ Blerje Karburanti ‘’ dhe jep marzhin e fitimit, kur duhet te pershkruante qarte mallin GAZOIL D1 ( 10 ppm ULSD )
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.24 - DT.19-06-2017
  Lidhja e Kontratės NR.25 - DT.27-06-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data