Open Procurement Albania

Blerje Hipoklorit Kalciumi

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Ura Vajgurore
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Urė Vajgurore
Objekti i Tenderit Blerje Hipoklorit Kalciumi
Nr. Reference REF-15708-05-30-2017
Vlera / Fondi Limit 1 200 240,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-06-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 09-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues 2 AT SHPK - ATLANTIK 3 SHPK - T&M CHEMICAL DISTRIBUTION
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ''2 AT''
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 116 600,00
  Data e shpalljes sė fituesit 23-06-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1339200
  Data e lidhjes sė kontratės 06-07-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 1 vit
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm: 1.T dhe M CHEMICAL DISTRIBUTION Nuk ka paraqitur oferte dhe asnje dokument tjeter tekniko ligjor.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.26 - DT.03-07-2017
  Lidhja e Kontratės NR.28 - DT.17-07-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data