Open Procurement Albania

Riparim dhe furnizim vendosje pjesė kėmbimi automjete 2017

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Elbasan
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Objekti i Tenderit Riparim dhe furnizim vendosje pjesė kėmbimi automjete 2017
Nr. Reference REF-16903-06-07-2017
Vlera / Fondi Limit 3 999 600,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-06-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 23-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Elton Guranjaku & AL-MEXWOOD SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Elton Guranjaku-AL-MEXWOOD SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 759 900,00
  Data e shpalljes sė fituesit 29-06-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4511880
  Data e lidhjes sė kontratės 17-07-2017
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.28 - DT.17-07-2017
  Lidhja e Kontratės NR.35 - DT.04-09-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data