Open Procurement Albania

Shėrbim i ruajtjes sė objekteve me roje private

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjelles Kanalizime Shkodėr
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Objekti i Tenderit Shėrbim i ruajtjes sė objekteve me roje private
Nr. Reference REF-17351-06-09-2017
Vlera / Fondi Limit 9 672 665,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 12-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-07-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 05-07-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues MIRI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MIRI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 9,554,264
  Data e shpalljes sė fituesit 25-10-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 7832561
  Data e lidhjes sė kontratės 01-11-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 8 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.43 - DT.30-10-2017
  Lidhja e Kontratės NR.45 - DT.13-11-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data