Open Procurement Albania

Blerje Karburant Gazoil D1 dhe Benzinė

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Fier
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Objekti i Tenderit Blerje Karburant Gazoil D1 dhe Benzinė
Nr. Reference REF-24278-08-20-2017
Vlera / Fondi Limit 7 074 182,64
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-08-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 31-08-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 31-08-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues EROIL Sha & DAS OIL Shpk
A&T Sha
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A&T
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH Marzh fitimi 9.7%
  Data e shpalljes sė fituesit 21-09-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 8489019.168
  Data e lidhjes sė kontratės 27-09-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar ofertuesit e meposhtem:
  1. EROIL SHA & DAS OIL SHPK
  Mungese dokumentacioni.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.38 - DT.25-09-2017
  Lidhja e Kontratės NR.40 - DT.09-10-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data