Open Procurement Albania

Blerje sistem biletarie pėr pikat e reja tė UKT sh.a

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje sistem biletarie pėr pikat e reja tė UKT sh.a
Nr. Reference REF-33024-11-07-2017
Vlera / Fondi Limit 12 925 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-11-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-11-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 30-11-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues FASTECH SHPK
IMAGE&COMMUNICATIONS DEVELOPMENT & IkubINFO
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IMAGE & COMMUNICATIONS DEVELOPMENT - ikubINFO
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 12 498 495,00
  Data e shpalljes sė fituesit 05-01-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 14998194
  Data e lidhjes sė kontratės 25-01-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Tė skualifikuar: 1. Operatori ekonomik “FASTECH” sh.p.k me nr. NIPT-i J81609010U me ofertė ekonomike me vlerė prej 6,990,000 lekė pa TVSH.
  Ka mangėsi nė dokumentacionin e kėrkuar nė Dokumentat e Tenderit nė pėrputhje me Kriteret e Pėrgjithshme dhe tė Veēanta tė Pranimit/Kualifikimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.1 - DT.08-01-2018
  Lidhja e Kontratės NR.5 - DT.05-02-2018

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data