Open Procurement Albania

Blerje panele lėshimi dhe mbrojtje pėr elektropompa centrifugale 440 kw, pėr UKT sha

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje panele lėshimi dhe mbrojtje pėr elektropompa centrifugale 440 kw, pėr UKT sha
Nr. Reference REF-38051-12-14-2017
Vlera / Fondi Limit 6 988 333,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-12-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-12-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 26-12-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues ELEKTROINVEST SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ELEKTROINVEST
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6 797 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-01-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 8156400
  Data e lidhjes sė kontratės 26-02-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.4 - DT.29-01-2018
  Lidhja e Kontratės NR.9 - DT.05-03-2018

  Blerje panele lėshimi dhe mbrojtje pėr elektropompa centrifugale 440 kw, pėr UKT sha

  Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
  Objekti i Tenderit Blerje panele lėshimi dhe mbrojtje pėr elektropompa centrifugale 440 kw, pėr UKT sha
  Nr. Reference REF-34830-11-20-2017
  Vlera / Fondi Limit 6 988 333,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 21-11-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 01-12-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 01-12-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afateve kohore
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.50 - DT.18-12-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data