Open Procurement Albania

Blerje karburanti pėr nevoja tė Shoqėrisė UKS sh.a

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Sarande
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandė
Objekti i Tenderit Blerje karburanti pėr nevoja tė Shoqėrisė UKS sh.a
Nr. Reference REF-34953-11-20-2017
Vlera / Fondi Limit 4 200 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-11-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-12-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 06-12-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues A&T sha
EROIL sha
ISLAMAJ Shpk
KASTRATI Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ISLAMAJ
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH Marzh fitimi: Euro Diesel 9.1% dhe Benzine pa plumb 9.1%
  Data e shpalljes sė fituesit 15-01-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės 19-01-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 1 Vit
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka patur ankesa.
  Ka patur ankese nga OE “A&T” sh.a me date 20.12.2017. Ka marre pergjigje me date 26.12.2017.
  Jane s.kualifikuar ofertuesit e meposhtem:
  1. A&T sh.a
  Taksa “Pėr pėrcaktimin e procedurave tė shėnjimit tė naftės bruto dhe nėnprodukteve tė naftės" nuk duhet te ishte perllogaritur tek cmimi.
  2. EROIL sh.a
  Tek formulari i ofertes mungon marzhi i fitimit te benzines.
  3. KASTRATI shpk
  Taksa “Pėr pėrcaktimin e procedurave tė shėnjimit tė naftės bruto dhe nėnprodukteve tė naftės" nuk duhet te ishte perllogaritur tek cmimi.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.3 - DT.22-01-2018
  Lidhja e Kontratės NR.4 - DT.29-01-2018

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data