Open Procurement Albania

Nderhyrje emergjente per furnizimin dhe menaxhimin e ujit te pijshem ne shetitoren e qytetit Koplik

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Malesi e Madhe
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe
Objekti i Tenderit Nderhyrje emergjente per furnizimin dhe menaxhimin e ujit te pijshem ne shetitoren e qytetit Koplik
Nr. Reference REF-36075-12-01-2017
Vlera / Fondi Limit 11 912 155,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-12-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-12-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 13-12-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues STERKAJ SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • STERKAJ SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 11 188 039,00
  Data e shpalljes sė fituesit 26-12-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 13140447
  Data e lidhjes sė kontratės 28-12-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 50 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.52 - DT.29-12-2017
  Lidhja e Kontratės NR.52 - DT.29-12-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data