Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr Sh.a Ujėsjellės Kanalizime Lushnje pėr vitin 2018

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Lushnje
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr Sh.a Ujėsjellės Kanalizime Lushnje pėr vitin 2018 - Marrėveshje Kuadėr - me njė operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj.
Nr. Reference REF-41282-01-22-2018
Vlera / Fondi Limit 16 100 715,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-01-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-02-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 16-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues BARE SHPK
GOGA SHPK
MYRTO SECURITY SHPK
NAZERI -2000 SHPK
POLSAIZ SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MYRTO SECURITY
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 15,184,821
  Data e shpalljes sė fituesit 23-05-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 18221785 .5
  Data e lidhjes sė kontratės 01-06-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Vendim i Komisionit te Prokurimit Publik NR 281/2018.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. BARE SHPK NIPT-it K32807406K
  a. Nuk plotsoni kriteret e vecanta te kualifikimit, Kapaciteti teknik pika i.
  b. Nuk plotsoni kriteret e vecanta te kualifikimit, Kapaciteti teknik pika n.
  2. POLSAIZ SHPK NIPT-it K43313402T
  Nuk plotson kriteret e vecanta te kualifikimit, Kapaciteti teknik pika j.
  3. NAZERI -2000 NIPT-it K31422029Q
  Nuk plotson kriteret e vecanta te kualifikimit, pėrvojėn e mėparshme.
  4. GOGA SHPK NIPT-it K32706417R
  Arsyet e skualifikimit :
  Vendim i Komisionit te Prokurimit Publik NR 281/2018, Date 07.05.2018.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qeverisja Vendore Lushnje REF-41282-01-22-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės NR.23 - DT.11-06-2018
  Apelime dhe Vendime tė KPP

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data