Open Procurement Albania

Ruajtja e Objekteve tė administruar nga Sh.a Ujėsjellės-Kanalizime Krujė me roje private

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Krujė
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujė
Objekti i Tenderit Ruajtia me Roje Private e Objekteve te administruara nga Ujesjelles-Kanalizime per periudhe te shkurter deri ne shpallje e fituesit te procedures se hapur.
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 789 106,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues RES-03 SHPK
SHPFS TREZHNJEVA SHPK
SNAJPER-SECURITY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • RES-03 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 754 180,00
  Data e shpalljes sė fituesit 14-02-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 905016
  Data e lidhjes sė kontratės 15-02-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1- Operatori Ekonomik “SHPFS TREZHNJEVA shpk
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  a. Te kriteret e pergjithshme mungon 1. Deklarata mbi gjendjen gjyqesore.
  b. Te kriteret e vecanta mungon 1. Deklarata mbi permbushjen e specifikimeve teknike, mungo deklarat mbi konfliktin e interesit
  c. Mungon: bilancet e tre viteve te fundit.
  d. Mungon pika e pare te kapaciteti teknik.
  e. Mungojne listpagesat e muajit janar -gusht 2017.
  f. Mungon Leja e qarkullimit per nje automjet.
  2. - Operatorin Ekonomok “SNAJPER-SECURITY shpk
  Mungon : sherbime te ngjashme te kryera gjate tre viteve te fundit .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.7 - DT.19-02-2018
  Lidhja e Kontratės NR.8 - DT.26-02-2018

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data